• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Ponúkame

NAHRÁVANIE

Nahrávacie štúdio Gothoom je vybavené super technikou a svoje vybavenie neustále doplňa a modernizuje.

Pre kvalitný zvuk nahrávok používame kvalitné lampové aparáty s boxami a živé bicie. Aparáty a bicie sú snímané špecifickými technikami pomocou štúdiových mikrofónov v podmienkach, ktoré nie je možné simulovať v skúšobniach a provizórnych hudobných štúdiách.

Takto nahratý zvuk je možné v prípade potreby doplniť a editovať softwarovými simuláciami a pluginmi, ale na rozdiel od domácich podmienok na nich zvuk nieje postavený a sú používané iba v špecifických situáciách, ak si to nahrávka vyžaduje, vrstvenie zvukov a podobne

MIX

Gothoom Studio ponúka tiež mixáž a editáciu pomocouj techniky, ktorá nahrávku kvalitatívne posúva vyššie o niekoľko tried. Kapely sa na procese mixáže môžu aktívne podielať a mať tak všetko dokonale pod kontrolou.

V prípade že máte nezmixovanú nahrávku, alebo nahrávku, ktorú chcete nechať pred masteringom nanovo zmixovať a posunút jej kvalitu ešte vyššie.

MASTERING

Mastering je finálnou fázou nahrávania. v GS kladieme rovnako veľký dôraz ako na nahrávanie, mixáž. Na mastering sa využíva najnovšia digitálna štúdiová technika. Výsledkom je vždy vynikajúco znejúca nahrávka

Nahrávka ktorú mastrujeme znie výborne na akomkoľvek posluchu. Štúdio poskytne kvalitný posluch na výnimočnejj technike, no nahrávka musí znieť výborne a vyvážene aj pri reprodukovaní cez rádio, mp3 prehrávač či cez player na webe.
Z tohto dôvodu je vždy želaná podoba nahrávky prediskutovaná so zákazníkom a GS team zhodnotí možnosti požiadavky a následne sa zahajuje realizácia a mastering.

K finálnej podobe akú nahrávka nakoniec nadobudne sa team GS a zvukovým majstrom dostáva spolu s kapelou, ktorá postupne dostáva jednotlivé verzie

Kvalitný master vyžaduje aj určitý čas. Pre nás je prvoradá kvalita a nie kvantita, preto na kvalitný master rátajte s dobou jeden až dva týždne, podľa počtu pesničiek a náročnosti zásahov.

Mastering je možne urobiť aj podľa referenčnej nahrávky

comments

Nájdete nás na facebooku