• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

gp-pozadie

News

Cadaveres- hungarian energy bomb

Cadaveres- hungarian energy bomb

CADAVERES are sound like very interesting mix of trash-core metal, with pure vocals and melody. They will remind encounter of Max Caveler with Ill Nino.

Read more...

Elysium

Elysium

Elysium is great band with more traditional metal than core metal but technically equal. This year they recorded also some new songs, so we can looking forward to this band.

Read more...

F.O.B po prvý krát na Gothoome

F.O.B po prvý krát na Gothoome

F.O.B. síce existujú už takmer dvadsať rokov, no na ich tvorbe nepočuť ani náznak straty energie, iba nadobudnuté skúsenosti. So svojím novým smerovaním vás zasypú poriadnou dávkou guľometných riffov, no s nimi prinesú aj silné refrény a atmosférické melódie.

Read more...

Festivalové poháre na pivo

Festivalové poháre na pivo

Aby bolo z čoho chľastať na GOTHOOME. Pripravili sme pre Vás vizualizáciu akoby asi mali vyzerať poháre na Gothoome , ktoré si samozrejme môžete zakúpiť na našom festivale a piť z nich Gothoom beer.

Read more...

Vortex Unit - vzkriesený The Crypt

Vortex Unit -  vzkriesený The Crypt

Dnes posledna pridana kapela je black metal banda VORTEX UNIT. Tymto borcom vychadza u Gothoom prods 25.5. ep takze na Gothoome mozete ocakavat paradny krst.

Read more...

[sic] mladá krv

[sic] mladá krv

Aby sme to troška spestrili, pridáme dnes aj jednu kapelu, ktorá sa nevenuje až natoľko extrémnym žánrom. Bratislavko-oravskí [sic] sa pohybujú v oblasti alternatívneho metalu. Ich hudbe dominuje kombinácia tvrdých gitár, sprevádzaných komplexnými rytmami, a silnej, mierne melancholickej atmosfé ...

Read more...

Hypocrisy headliner Gothoomu

Hypocrisy headliner Gothoomu

Ako sme sľúbili aj urobíme a bez ďalšieho naťahovania vám dneska zverejníme meno headlinera nášho malého veľkého GOTHOOMU. Sviatok práce sme si na túto úlohu vybrali cielene. Miesto hlavnej hviezdy a poctu postaviť sa pred vás, naše najvzácnejšie publikum bude mať legenda európskeho a svetového ...

Read more...

Virtual Void

VIRTUAL VIOD tu sú už od roku 1995, no napriek tomu nepatria do starého železa. To ani náhodou! Ich nekompromisný a surový death metal starej školy s vami zaručene na Gothoome pozametá jedna radosť. Úderné a valivé piesne, v ktorých sa na vás neustále šinie jeden zúrivý a chytľavý riff za druhým ...

Read more...