• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

fb gothoom_2024_1

Novinky

Gothoom je kompletný !!!!

DOOMAS - IN TWILIGHT'S EMBRACE – DYSANGELIUM - ACID FORCE – ZHI REN
Tak, prišiel čas uzavrieť našu budúcoročnú súpisku a doplníme ju menami z našej domoviny, jej blízkeho okolia a jedným odskokom cez more. Samozrejme, nemôže chýbať tá najviac domáca, organizátorská kapela DOOMAS. S novou zostavou a novým EP v prípravách sa môžeme tešiť na tradične oduševnelú show.

doomas

Zo severu dorazia IN TWILIGHT'S EMBRACE. Za svoju 14 ročnú kariéru si prešli viacerými žánrami a v rámci neustáleho vývoja sa momentálne usídlili pri black metale, ktorému nechýba správna dávka melodiky.

IN-TWILIGHTS-EMBRACE

Zo západu sa dovalia DYSANGELIUM, ktorí predvedú svoju dávku rúhavého a prepracovaného death metalu. Nebudú u nás prvýkrát a preto vieme, že nás čaká kvalitné smrtiace predstavenie.

dysangelium

Za názvom ZHI REN sa skrýva írska banda, ktorá má vo svojom strede aj slovenskú krv, keďže tam na gitare hra Pavol Rosa (ex-Bizarre of Brutality). Nová kapela zložená zo skúsených hudobníkov kombinuje množstvo rôznych extrémnych žánrov a na konci z toho vychádza výrazne na groove postavená energická zmes, ktorej nechýba aj určitá dávka nadhľadu. No a kruh sa uzavrie opäť na Slovensku.

zhi-ren

Stále obľúbenú retro-thrashovú vlnu budú reprezentovať mladí a draví ACID FORCE z Banskej Bystrice. Ich tohtoročný album „Atrocity For The Lust" je nekompromisnou thrashovou víchricou, ktorá keď zafúka z pódia, málokto to ustojí.

acid-force

DOOMAS, IN TWILIGHT'S EMBRACE, DYSANGELIUM a ACID FORCE na GOTHOOME 2018!

comments