• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

fb gothoom_2024_1

Novinky

Slovensko útočí !!!

ČAD, CATASTROFY, MAJSTER KAT, ATTACK OF RAGE, PATRIARCHA
Je čas pridať na súpisku budúcoročného Gothoomu aj niečo z domácej scény, keďže tá u nás nesmie chýbať.
A nebude tam chýbať ani dvojica kapiel, ktoré ako jedny z mála slovenských spolkov dokázali pred nedávnom vypredať naše kluby. Svätojurskí ČAD čoskoro vydávajú nový album a určite všetci očakávame ďalšiu dávku energického metalu a crustu s vynikajucimi textami a naopakovateľným zvukom. Naživo dokážu vždy rozhýbať všetkých prítomných a ani u nás to nebude inak.

cad-velky


Presne týmito istými schopnosťami disponujú aj ich koncertní parťáci CATASTROFY z hlavného mesta. Zbojnícky thrash metal, taktiež so slovenskými, často vtipnými, textami, ktorým ale neraz nechýba ani hlbšia myšlienka rozbehne aj tých najunavenejších.

catastrofy


V thrashovom duchu budeme pokračovať s ďalším západoslovenským zástupcom v podobe MAJSTER KAT. Dlhšie koncertne menej aktívni páni budú určite viac ako hladní po výmene čo najväčšieho množstva energie s publikom.

MK-velky


Aj v rámci grindcoru siahneme po veľkom domácom mene. Do tanca nám zahrajú ATTACK OF RAGE, ktorí mali už na prvom albume svetovú kvalitu a s každou ďalšou nahrávkou sa iba zlepšujú. Hoyas si odbehne zo svojho vegánskeho stánku a bude to stáť za to.

AOR-velky


PATRIARCHA zo Žiaru nad Hronom už taktiež existujú nejaký ten rok, no po viacerých personálnych úpravách sa dočkali debutu „Yesrinia Pistis" až v tomto roku. Páni potešia údernou kombináciou melodického death metalu a metalcoru.

patriarcha


ČAD, CATASTROFY, MAJSTER KAT, ATTACK OF RAGE a PATRIARCHA na Gothoome 2020!

comments